بازار سرویس خواب مشهد

5 5 2

انتخاب سرویس خواب یکی از مهمترین کارها در یک دکوراسیون زیبا است.امروزه در بازار انواع سبک ها و مدلها موجود است و شما قبل از خرید سرویس خواب مورد نظرتان بهتر است با انواع سبک های سرویس خواب به اندازه کافی آشنایی داشته باشید .سرویس خواب ها به نسبت طرح و اندازه آنها قیمت آن متفاوت است.

1 1 5

راهنمای خرید سرویس خواب

در هنگام خرید سرویس خواب باید به بسیاری از نکات توجه کنیم.از جمله مهمترین موارد انتخاب سایز مناسب سرویس خواب است ما یک سوم عمرمان  را در خواب به سر می بریم و تمام روز ما بستگی به خوابی که در شبانه روز داشته ایم دارد.زمانی که ما خوابی راحت داشته باشیم در طول روز دارای نشاط و تندرستی هستیم به همین منظور برای انتخاب ابعاد مناسب سرویس خوابمان باید توجه لازم را داشته باشیم.

تاریخچه تخت خواب

از زمان کوچ نشینان تا به امروز خواب و داشتن مکانی مناسب برای خواب بسیار اهمیت داشته است.در قدیم از برگ درختان و پوست حیوانات برای خواب استفاده می کردند.و کم کم بعد از گذشت سالها انسان توانست تخت خواب را برای خوابی راحت ساخته و روانه بازار کند.

4 4 2

متریال تخت ها شامل:

تخت خواب چوبی

تخت خواب فلزی

تخت خواب ام دی اف

تخت خواب ملامینه

2 2 4

شما می توانید بنا به خواسته تان از انواع متریال استفاده کنید و یا می توانید ترکیبی از هر یک از متریال ها در سرویس خوابتان استفاده کنید.امروزه سرویس خواب های چوبی بیشتر برروی بورس هستند و طرفداران زیادی دارند.ولی سرویس خواب های فلزی در سال های گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه کمتر از آن ها در بازار ها خواهید دید.

انواع سرویس خواب موجود در بازار

سرویس خواب ها انواع و اقسامی دارد که شما به نسبت نیازتان آن ها را خریداری می کنید.و حتما قبل از خرید نیازهایتان را بررسی کنید و به میزان فضای خالی در اتاق خوابتان سرویس خواب مورد نظرتان را انتخاب و خرید کنید.

سرویس خواب دو تیکه:

اگر شما در خانه تان چندین اتاق خواب دارید و می خواهید یک اتاق خواب را به عنوان اتاق مهمان در نظر بگیرید این سرویس خواب مناسب این افراد است.این نوع سرویس خواب شامل یک تخت خواب دو نفره به اضافه یک پاتختی می باشد.

سرویس خواب سه تیکه :

یکی از پر طرفدارترین سرویس خواب ها در بازار سرویس خواب سه نفره است.این سرویس خواب مناسب همه افراد است چون شامل یک تخت دونفره به اضافه یک پاتختی و یک میزآرایش است که بسیار کاربردی است.

3 3 4

سرویس خواب چهار تیکه:

اگر جزو افرادی هستید که برای اتاق خوابتان سرویس خواب سه تیکه را انتخاب می کنید پیشنهاد ما به شما سرویس خواب چهار تیکه است.چون سرویس خواب سه تیکه میزآرایش را داراست ولی بدون آینه ولی سرویس خواب چهار تیکه همه موارد سرویس خواب سه را داراست و یک آینه هم دارد.

سرویس خواب پنج تیکه :این سرویس خواب از جمله کامل ترین سرویس خواب ها می باشد چون دارای تمامی وسایل مورد نیاز یک سرویس خواب مثل تخت خواب دو نفره ، میز آرایش ، آیینه ، پاتختی ، کمد و پاف می باشد که بنا به سلیقه مشتری تولید می شوند .

اگر اتاق خواب شما دارای فضای خوبی می باشد بهترین گزینه سرویس خواب پنج تیکه می باشد.به علت آنکه تمامی وسایل یک سرویس خواب کامل را دارا می باشد و تمامی سرویس خواب شما کامل و یکدست خواهد بود.