انواع بالش طبی + قیمت

بالش هیلدا


بالش یکی از اساسی ترین محصولات خواب ما هستند.ما باید در خرید بالش دقت کنیم و بنا به کاربرد بالش ها آن را انتخاب کنیم.خواب یکی از مهمترین عوامل در زندگی انسان است پس برای داشتن خوابی راحت نیاز به بالش نرم و راحت داریم. برای خرید بالش باید ابتدا با انواع بالشت آشنا شویم. که در ادامه با انواع بالش آشنا می شویم. شما نیز میتوانید برای خرید بالش به فروشگاه اینترنتی هیلدا مراجعه فرمایید.

بیشتر بخوانید : بهترین تشک طبی برای افرادی که دیسک کمر دارند

بالش طبی

بالش پر

بالش های پر بسیار نرم و خنک هستند. افرادی که درد کمر و یا گردن دارند این نوع بالش ها برای این افراد بسیار مناسب است. این پر بسیار نرم و عایق حرارت است. بالشتی که از این نوع پر می‌شود عمری بسیار طولانی دارد. پر زیرین بال غاز یکی از با کیفیت‌ترین موادی است که در تولید بالش‌های لوکس و با کیفیت از آن استفاده می‌شود.

بالش پشمی

اگر از آن دسته افرادی هستید که به برخی از بالش ها آلرژی دارید این نوع بالش مناسب شما است. هم چنین مایت ها یا باکتری های بیماری زا در پشم امکان حیات و تکثیر ندارند. در بالش پشمی بر خلاف سایر بالش ها امکان تنفس پوستی وجود دارد.

بالش طبی

بالش الیاف

اگر از بیماری واریس رنج می برید این بالش مناسب شماست. به علت آنکه این نوع بالش جریان خون را اسان و بهتر می کند. همچنین بالش‌های پلی استری قابلیت تنفس ندارند و ممکن است برای استفاده بعضی افراد که تعرق بسیار زیادی دارند مناسب نباشند.

بیشتر بخوانید : بهترین بالش طبی برای خواب

اندازه بالشت چقدر باید باشد؟

اندازه بالش ها ثابت نیست و بسته به شرایط خاصی که قرار است استفاده شوند قابل سفارشی سازی هستند اما اندازه استانداردی که معمولا استفاده می شوند 70 * 50 است.

بالش طبی