از کجا سرویس خواب نوزاد بخرم؟ سرویس چوب نوزادی مشهد

0008 SB001 DAYAN 1

از کجا سرویس خواب نوزاد بخرم؟ سرویس چوب نوزادی مشهد
سرویس خواب مدل هانا | فروشگاه هیلدا

یکی از موارد بسیار مهم قبل از متولد شدن نوزاد،آماده کردن وسایل سیسمونی است.سرویس خواب نوزاد یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب سیسمونی است.سعی کنید سرویس خواب نوزاد را از بهترین جنس ممکن انتخاب کنید.ولی در خرید سرویس خواب نوزاد از خرید وسایلات اضافی پرهیز کنید.به علت آنکه نوزاد روزانه درحال رشد است،و زمانی که شما وسایلات اضافی خرید می کنید و او بزرگ شده دیگر مورد استفاده قرار نمی گیردو الکی هزینه کرده اید.

از پیج اینستاگرام هیلدا چوب دیدن فرمائید تا از جشنواره ها و تخفیفات ویژه بهره مند شوید

ویژگی سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد در انواع و اقسام مختلف در بازار عرضه می شود.ولی قبل از خرید سرویس خواب نوزاد یک سری فاکتورهای مهم را باید در نظر بگیرید این مقاله در این رابطه  صحبت می کنیم؛

سایز تخت خواب نوزاد استاندارد

برای تخت خواب نوزاد استاندارد خاصی در نظر گرفته نمی شود.یک تخت نوزاد باید طوری طراحی شود که نوزاد در آن راحت و فضای کافی برای تکان خوردن نوزاد داشته باشد.

در زمان نوزاد متولد می شود نیاز نیس برای آن نوزاد تخت خرید کنید.به علت آنکه نوزاد تا زمان 4 ماهگی باید کنار مادر بخوابد به همین سبب در زمان متولد شدن نیاز به خرید تخت خواب نیست.

از کجا سرویس خواب نوزاد بخرم؟ سرویس چوب نوزادی مشهد
سرویس خواب مدل بارمان | فروشگاه هیلدا چوب

رنگ سرویس خواب نوزاد

انتخاب رنگ سرویس خواب کودک از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. رنگ ها با توجه به جنسیت نوزادان می تواند متفاوت باشد. بهترین رنگ برای سیسمونی نوزاد یا سرویس خواب کودک رنگ سفید تا استخوانی می باشد.

برای نوزاد پسر از رنگ های آبی و طوسی استفاده کنید. و برای نوزاد دختر از رنگ های سفید و صورتی استفاده کنید.

مقاومت تخت خواب نوزاد

برای خرید تخت خواب نوزاد از بهترین کیفیت نوع چوب استفاده کنید. تا زمان استفاده کودک تا چندین سال به راحتی بتوانید  از آن استفاده کنید. همچنین قطعات و بست هایی که به آن متصل هستند نیز باید بررسی شوند. تخت خواب های ظریف به راحتی در اثر ضربه دچار شکستگی می شوند.

ارتفاع تخت خواب

سعی کنید برای انتخاب تخت نوزاد از تخت هایی با ارتفاع کم خرید کنید. و زمانی که نوزاد در آن می خوابد باید در بغل تخت از حفاظ هایی استفاده کنیدتا زمانی که غلت می زند حفاظ از نوزاد محافظت کند.

خرید سرویس خواب نوزاد

برای خرید سرویس خواب نوزاد در مشهد پیشنهاد ما به شما هیلداچوب است.هیلداچوب یکی از فروشگاه های عرضه محصولات چوبی است که جدیدترین سرویس چوب های نوزاد را در فروشگاه و سایت خود به نمایش می گذارد.

تخفیف ویژه برای همشهریان مشهدی که در روز دوشنبه از سایت هیلدا چوب خرید می کنند.پس تادیر نشده یه سر به سایت هیلداچوب بزنید.

اول مقایسه کنید و بعد خرید کنید!